Blog

İğneli Epilasyon Cihazı Özellikleri

İğneli Epilasyon Cihazı Özellikleri

İğneli Epilasyon Cihazı Özellikleri ile ilgili firmamız May Teknoloji; indirimli teklif, kampanya, fiyat, yorum ya da bölgesel olarak yaptığımız size özel fırsatlardan faydalanmak ister misiniz?


İğneli Epilasyon ile ilgili;
Beyaz renkli tüylerde tercih edilen iğneli epilasyon , kıl kanalına girebilecek incelikteki altın, gümüş, çelik vb. iğneler yardımıyla kıl gövdesi kullanılarak kıl köküne dalgalı akım sayesinde zarar verme ilkesine göre çalışmaktadır.
* Öncelikle belirlenen bölgede kıl kökleri incelenmeli ve hangi metodun kullanılacağı belirlenmelidir.
* Kıl kökü kalınlığından daha ince bir uca sahip olan medikal alet yardımı ile kıl köküne elektrik akımı verilir.

bu bilgiler firmamızın söyleyeceği İğneli Epilasyon ile ilgili bilgilerden sadece 3 4 tanesidir.

May Teknoloji 7/24 hizmetinizde.

İğneli Epilasyon Cihazları, Fiyatları, Servisi, Tamiri ya da kullanımı hakkında daha ayrıntılı bilgi ya da fikir için bizimle iletişime geçiniz...


İğneli Epilasyon Cihazı Özellikleri ile ilgili;
İğneli Epilasyon Cihazı Özellikleri ile ilgili May Teknoloji olarak bölgeden bölgeye farklı fiyatlarımız bulunmamaktadır. Ayrıca birbirinden farklı modellerde Lazer Epilasyon Cihazları bulunmaktadır. Bunların farklılıkların temel nedeni fonksiyonlarından kaynaklanmaktadır.

İğneli Epilasyon cihazları; alanında uzman kişiler tarafından tamirin, bakımının yapılması gereken bir cihazıdr. May Teknoloji olarak; elinizde bulunan İğneli Epilasyon cihazların, Sertleşen ve bir pigmentle (boya) renklenen hücreler böylece hepimizin bildiği kıl durumunu alırlar.
Kıl, birbirini sıkıca saran üç gömlekten meydana gelmiştir. Kıl yapısının bu özelliğinden ötürü esnek, bükülebilen ve çok sağlam bir oluşumudur.,
şehrinde tamirini, bakımını ya da yedek parça konusunda yaptıracak herhangi bir servis bulamadığınız taktirde bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

İğneli Epilasyon Cihazları(İğneli Epilasyon Cihazı Özellikleri) ile ilgili bünyemizde satış, tamir, bakım, yedek parça gibi konularda Türkiye'de tek olduğumuzu birçok firma teyit etmektedir.

81 vilayette May Teknoloji olarak hizmet vermekteyiz. Amacımız firmamızın büyüyen Türkiye'de teknoloji ile ilgili hak ettiği yere gelmesidir.

May Teknolojinin alt kolu olan May Lazer; özellikle Sertleşen ve bir pigmentle (boya) renklenen hücreler böylece hepimizin bildiği kıl durumunu alırlar.
Kıl, birbirini sıkıca saran üç gömlekten meydana gelmiştir. Kıl yapısının bu özelliğinden ötürü esnek, bükülebilen ve çok sağlam bir oluşumudur.
konusunda Türkiye'de aranılan bir firma konumundadır.

ONLİNE TALEP TEKLİF
Telefon